Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3365
Stary 01.07.2011, 10:07
Olisadebe już w Gdańsku. Dziś zagra w sparingu, przejdzie bardzo szczegółowe testy medyczne itp. Jak coś będzie nie tak to wróci tam skąd przyleciał.



zdjęcia z lechia.pl

EDIT: Pomyliły mi się dni sparingi są jutro. A co do jego wieku to NIBY ma 33 lata
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 01.07.2011 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując