Olisadebe już w Gdańsku. Dziś zagra w sparingu, przejdzie bardzo szczegółowe testy medyczne itp. Jak coś będzie nie tak to wróci tam skąd przyleciał.

zdjęcia z lechia.pl
EDIT: Pomyliły mi się dni

sparingi są jutro. A co do jego wieku to NIBY ma 33 lata
