To raczej news kontrolowany. Niedzielan to kawał cwaniaka, chce postraszyć Filipiaka Wisłą by lepiej mu się negocjowało. A jak piałem już wcześniej Niedzielan to słaby piłkarz nadający się tylko do kontr ataku. Nie potrafi nic po za tym że wstawi czasami nogę. Nie potrafi zagrać klepy, zastawić się, zagrać prostopadłej piłki, zgrać piłki głową. Do tego według mnie frajerski charakter.
Myślę że wyporzyczenie Boguskiego to dobra decyzja. Bezgotówkowe ? To dla mnie normalne mając na uwadze jego perturbacje zdrowotne i żałosną formę przed kontuzją.