Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49598
Stary 01.07.2011, 09:14
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Abstrahujac od tego całego wróżenia z fusów
ale pogrubione zdanie to juz w ogole jest rewelacja( jedna z lepszych mądrości w historii forum)
Nie wiem jak ty ale ja wole jednego Meliksona niż Boguskiego z Garguła
jednego Genkova niż Żurawskiego z Riosem, że bardziej dosadnych przykładów nie bede przytaczał
Ja po głebokim zastanowieniu chyba wolałbym jednego Messiego niż Kowalskiego z Burligą.
Odpowiedz cytując