bridgeburner napisał(a):

Abstrahujac od tego całego wróżenia z fusów
ale pogrubione zdanie to juz w ogole jest rewelacja( jedna z lepszych mądrości w historii forum)
Nie wiem jak ty ale ja wole jednego Meliksona niż Boguskiego z Garguła
jednego Genkova niż Żurawskiego z Riosem, że bardziej dosadnych przykładów nie bede przytaczał
|
Ja po głebokim zastanowieniu chyba wolałbym jednego Messiego niż Kowalskiego z Burligą.