http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...covii-i-wisly/
Tylko nie Niedizelan.

Ja mam nadzieje, ze to tylko dziennikarska bzdura i zadnych przymiarek pod tego ligowego gwiazdora nie bedzie. Gosc jest zwyczajnie za slaby na Wisle, a jeszcze te wymagania finansowe
