zim zum napisał(a):

|
Ja nie wiem czemu Wy się tak tego Skonto boicie. Dla mnie te 2 spotkania to będą pojedynki a'la rywalizacja z Szawle i tyle.
|
Oby! Chyba jednak wszyscy maja w głowach levadie, karabach itp. Ja tam wole podjeść bez napinki niz przeżywać jeszcze raz takie rozczarowanie.