Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5937
Stary 01.07.2011, 08:20
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Jedyny, klasowy, polski, środkowy obrońca na reprezentacje...
ale przez ciągłe mniejsze lub większe kontuzje na reprezentacje nie może dojechać, a jak kilka lat temu grał, to zawalał... ot widać taka jego klątwa, pech czy cokolwiek
Odpowiedz cytując