Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
5937
01.07.2011, 08:20
Bąbel
napisał(a):
Jedyny, klasowy, polski, środkowy obrońca na reprezentacje...
ale przez ciągłe mniejsze lub większe kontuzje na reprezentacje nie może dojechać, a jak kilka lat temu grał, to zawalał... ot widać taka jego klątwa, pech czy cokolwiek
kolend
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolend
Znajdź inne posty napisane przez kolend