|
Skoro tak dyskusja jest na temat Jirsaka. Za rok kończy mu się kontrakt, liczę, że ten fakt jak i większa konkurencja sprawią, że zobaczymy u niego sezon konia jak kiedyś u Zieńczuka. Poza tym on w pucharach nie zawodził i notował gole i asysty. Sympatyczny zawodnik, fajnie jakby został na dłużej.
|