Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11991
Stary 01.07.2011, 00:23
Skoro tak dyskusja jest na temat Jirsaka. Za rok kończy mu się kontrakt, liczę, że ten fakt jak i większa konkurencja sprawią, że zobaczymy u niego sezon konia jak kiedyś u Zieńczuka. Poza tym on w pucharach nie zawodził i notował gole i asysty. Sympatyczny zawodnik, fajnie jakby został na dłużej.
Odpowiedz cytując