wiertar napisał(a):

skończ!!!
a ni ja a ni ty, nawet sam Arek nie wie co by było z Głową dziś w Krakowie. równie dobrze mógł rozegrać w Wiśle jeszcze 2 mecze i skończyć karierę przez jakąś kontuzje. Casus Clebera coś ci przypomina a przypomne że Cleber był nie zniszczalny..
|
Akurat tutaj podbiję koleżkę.
Arek dostawał u nas dodatkowy dzień wolny, co okazało się zbawienne w kontekście jego częstych kontuzji. W Turcji oczywiście nikt mu dał taryfy ulgowej, efekty widać.