Angmir napisał(a):

Głowacki to profesor - klasa naprawdę silna Europejska - głupio zrobił ze odszedł - u nas już było widać że odpowienio przystosował treningi do swojego organizmu - jakby nie było ostatnie 2 lata bez kontuzji - sam mówił że juz zna swój organizm i wie jak trenować .
W Turcji wiadomo - musiał zasuwać na treningach to kontuzje wróciły...
|
skończ!!!
a ni ja a ni ty, nawet sam Arek nie wie co by było z Głową dziś w Krakowie. równie dobrze mógł rozegrać w Wiśle jeszcze 2 mecze i skończyć karierę przez jakąś kontuzje. Casus Clebera coś ci przypomina

a przypomne że Cleber był nie zniszczalny..