Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22492
Stary 30.06.2011, 23:33
korzystam z komuniaktora AQQ - na którym mam numer gg.

Tylko i wyłącznie ja korzystam z tego kompa, jak i komunikatora czy gg.

A wyskakuje mi coś niepokojącego...









http://i54.tinypic.com/5txefo.jpg
Odpowiedz cytując