Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
22492
30.06.2011, 23:33
korzystam z komuniaktora AQQ - na którym mam numer gg.
Tylko i wyłącznie ja korzystam z tego kompa, jak i komunikatora czy gg.
A wyskakuje mi coś niepokojącego...
http://i54.tinypic.com/5txefo.jpg
boczek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez boczek