Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49588
Stary 30.06.2011, 23:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Bo umówmy się, nie "zostały spełnione wszystkie warunki" i absolutnie nie "mamy potencjału", by grać w Lidze Mistrzów.
To drugie stwierdzenie nie jest do końca prawdziwe, a właściwie wymaga uszczegółowienia, bo nie wiem co rozumiesz przez "grać w LM". Według mnie mamy potencjał, żeby przy odrobinie szczęścia tam awansować i nie mamy potencjału, żeby tam później coś osiągnąć (takiego potencjału nie będziemy mieli być może nigdy).

Wracając, jednak do samych eliminacji do LM, połowa zespołów, na które ewentualnie możemy trafić w IV rundzie eliminacji, o ile dojdziemy tak daleko, ma podobne do Wisły problemy, podobne braki kadrowe i swoje słabe punkty. Nie jesteśmy najgorsi w tym gronie i musimy to udowodnić...
Odpowiedz cytując