flamengista napisał(a):

|
Bo umówmy się, nie "zostały spełnione wszystkie warunki" i absolutnie nie "mamy potencjału", by grać w Lidze Mistrzów.
|
To drugie stwierdzenie nie jest do końca prawdziwe, a właściwie wymaga uszczegółowienia, bo nie wiem co rozumiesz przez "grać w LM". Według mnie mamy potencjał, żeby przy odrobinie szczęścia tam awansować i nie mamy potencjału, żeby tam później coś osiągnąć (takiego potencjału nie będziemy mieli być może nigdy).
Wracając, jednak do samych eliminacji do LM, połowa zespołów, na które ewentualnie możemy trafić w IV rundzie eliminacji, o ile dojdziemy tak daleko, ma podobne do Wisły problemy, podobne braki kadrowe i swoje słabe punkty. Nie jesteśmy najgorsi w tym gronie i musimy to udowodnić...