Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
4434
30.06.2011, 23:23
zdziwię się, jeśli po dzisiejszym głosowaniu Basałaja, szef SKWK poda mu rękę na kolejnej konferencji prasowej......
boczek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez boczek