Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49586
Stary 30.06.2011, 23:15
willow napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Wam się wydaje, że w polskiej lidze Biton będzie miał tyle miejsca, takich drewnianych obrońców za przeciwników i takich serdecznie kulawych bramkarzy, jak na tym youtubie, to macie racje.
Wydaje Wam się.
wygłupiłeś się tym komentarzem, ponieważ obrońcy występujący w naszej lidze nie przewyższają umiejętnościami tych z Izraela, poza tym ilu było "znawców" takich jak Ty którzy pisali, że Melikson nie będzie mijał jak tyczki naszych ekstraklasowych obrońców.... w ogóle o kant dupy potłuc takie komentarze... i tak wszystko się okaże na boisku...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując