willow napisał(a):

Jeśli Wam się wydaje, że w polskiej lidze Biton będzie miał tyle miejsca, takich drewnianych obrońców za przeciwników i takich serdecznie kulawych bramkarzy, jak na tym youtubie, to macie racje.
Wydaje Wam się.
|
wygłupiłeś się tym komentarzem, ponieważ obrońcy występujący w naszej lidze nie przewyższają umiejętnościami tych z Izraela, poza tym ilu było "znawców" takich jak Ty którzy pisali, że Melikson nie będzie mijał jak tyczki naszych ekstraklasowych obrońców.... w ogóle o kant dupy potłuc takie komentarze... i tak wszystko się okaże na boisku...