Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 30.06.2011, 23:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Z tych naszych wtop to jedyną wielką kompromitacja bylo odpadniecie z Levadią Tallin.


Reszta czyli i Valeranga i Tbilisi cos grały i to nie bylo tak ze odpadlismy z jakims juniorami.Potrafili sie ustawic ,kontrowac ,Gruzini byli co nas nie zaskakuje -bardzo szybcy.

Do kategori wtop wogole nie zaliczam Qarabachu bo oni byli 2 polki wyzej kondycyjnie i taktycznie od wymienionych wyzej i...od nas.Podejrzewam ze w naszej lidze by spokojnie o puchary walczyli....
Karabach
Dzisiaj pojechali Litwinów na wyjeździe 4-0

Może gdyby nie Borrusia w zeszłym roku to by zagrali w grupie LE
Odpowiedz cytując