Wojtas napisał(a):

Z tych naszych wtop to jedyną wielką kompromitacja bylo odpadniecie z Levadią Tallin.
Reszta czyli i Valeranga i Tbilisi cos grały i to nie bylo tak ze odpadlismy z jakims juniorami.Potrafili sie ustawic ,kontrowac ,Gruzini byli co nas nie zaskakuje -bardzo szybcy.
Do kategori wtop wogole nie zaliczam Qarabachu bo oni byli 2 polki wyzej kondycyjnie i taktycznie od wymienionych wyzej i...od nas.Podejrzewam ze w naszej lidze by spokojnie o puchary walczyli....
|
Karabach
Dzisiaj pojechali Litwinów na wyjeździe 4-0
Może gdyby nie Borrusia w zeszłym roku to by zagrali w grupie LE