Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3364
Stary 30.06.2011, 22:56
matti220 napisał(a):Wyświetl post
na drugi raz jak chcesz zabłysnąć to rób to w pełni a nie w polskiej transkrypcji jego nazwisko brzmi Gąsecki
Oj tam, nikt mnie nie zmusza do używania polskiej transkrypcji

Właśnie, ta LE to szansa dla Sobiecha, bo mimo że oni grają dwójką napastników, to ciężko mu będzie początkowo wygryźć Abdellaoue, a z Ya Konanem, nomen omen właścwie gwiazdą poprzedniego sezonu Bundesligi, tym bardziej ma marne szanse.

Ale tak jak w przypadku Klicha - nawet jeśli im nie wyjdzie, to wrócą lepsi, albo pójdą gdzieś na wypożyczenie.
Odpowiedz cytując