Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 30.06.2011, 22:56
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post

Chlopcze czy Ty widzisz co Ty piszesz....? Stal w polu karnym ? chyba ogladales inny mecz...Franek co raz wychodzil do pilki tylko ze nikt mu Jej nie zagrywal. To niby jak maja grac ? moze zamien slowko z Probierzem i daj Mu jakies rady bo przeciez Franek jest stary i nie wolno grac tylko na niego. Jaga nie ma zawodnikow w polu lub na skrzydlach ( moze po za Kupiszem ) ktorzy potrafia dryblingiem lub jakims nietuzinkowym zagraniem lub indiwidualna akcja wygrac mecz dlatego tez Franek jest lisem pola karnego i czeka na okazje ktore jak widac wykorzystuje i jakos nie widze powodu by to zmieniac.
Chodzi mi o to że problemem Jagi jest że musi grać Franek bo innego przyzwoitego napastnika nie ma. A Franke to już grać w piłkę jednak na tym poziomie nie powinien.

To jesy problem Jagiellonii - czepiam się nie Franka który robi co moze tylko jagi że opiera całą swoją gre na piłkarzu który sam już chyba wolałby zająć się pracą z młodzieża - sam ubolewał ze nie ma komu grać w ataku.

Licze mimo wszystko na Grzelaka - jak zdarzy mu się okres 1,5 roku bez kontuzji to na jagę bedzie w sam raz tylko pytanie czy zdarzy się ..
Odpowiedz cytując