flamengista napisał(a):

|
Podekscytowani, bo kupili obiecującego gracza za śmieszne pieniądze. A co do Wisły, to zapomnij bo Wojciechowski nam by Sobiecha nie sprzedał nawet za 50% więcej, niż dostał do Hannoveru.
|
Zgadzam się i z pierwszą częścią (o tym że 1,2 mln € za Sobiecha to przecena 2 razy), jak i z drugą - do Wisły Legi czy Lecha nie oddałby go nawet za 2 mln € - rywala się nie wzmacnia.
Tylko ze mi chodziło że w Niemczech kibice się mniej lub bardziej cieszą, a u nas by było nażekanie że "Polskie Drewno" za "gigantyczne pieniądze" i "przepłacony".