Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 30.06.2011, 22:40
CH. napisał(a):Wyświetl post
Grała Jagiellonia a nie Polskie drużyny..więc prosiłbym nie wrzucać wszystkich do jednego worka bo reszta drużyn w tym Wisła swoich meczów jeszcze nie rozegrała.

Wymień mi zatem Polską drużynę, którą nieźle rozgrywa atak pozycyjny.

Ja jestem w stanie wskazać tylko Wisłę, której czasem się to udaje. Czekam na Twoje typy.
Odpowiedz cytując