CH. napisał(a):

|
Grała Jagiellonia a nie Polskie drużyny..więc prosiłbym nie wrzucać wszystkich do jednego worka bo reszta drużyn w tym Wisła swoich meczów jeszcze nie rozegrała.
|
Wymień mi zatem Polską drużynę, którą nieźle rozgrywa atak pozycyjny.
Ja jestem w stanie wskazać tylko Wisłę, której czasem się to udaje. Czekam na Twoje typy.