Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2623
Stary 30.06.2011, 22:34
Witam. Dzisi w dziale "Wisła Kraków" i pilka nozna" w temacie "polityka transferowa Wisły) napisalem 2 posty. W jednym z nich napisalem o Cikosie, Wasilewskim i 'pasku' na Orange Sport Info", no ale usuniecie tegoz posta jeszcze bym przezyl gdyz na koncu nazwalem "kibiców" cracovii(przykro mi nie przejdzie mi nzwa tego klubu z wielkiej litery..) parchami.. Za to w drugim napisalem "Tez jestem za ponownym sprowadzeniem Kosy. Byby dobrym zmiennikiem"
Dlaczego te 2 posty zostaly usuniete?
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując