Angmir napisał(a):

i to są setki 
To są góra piędziesiątki ze posłuże się tym żargonem - po prostu sytuacje w ktorych bramka paść mogła. Setka to sytuacja w której bramka paść powinna.
|
Acha

No to ja Ci mówie, że z tych sytuacji bramki paść powinny
jeszcze raz ci przypominam: gość wybija pilke z linii bramkowej, piłka trafia w słupek, 13 metrów gosc ma patelnie bramkarza przed sobą, i dwóch pilkarzy ktorym moze dograć efekt: obok bramki,
nie trafia z 6 metrów głową, więc jesli nie są setki, to pewnie starzły w światło bramki to są strzały poza jej światło...

yyy w każdym bądź razie mogą też strzałami nie być, tylko podaniami do bramkarza... jak kto zwie
