Chłopie, naprawdę nie widzisz różnicy między Jagiellonią a Amiką?
Mamy na Wiślackim forum cieszyć się z sukcesów zgody Pasów? Uważasz, że jest to normalne? Jaga to nasza dawna zgoda, do której wiele osób ma nadal spory sentyment.
Co do Amiki - na 2-3 posty "ekumenicznych" narwańców dostawaliśmy po kilkanaście postów i pw forumowiczów, którym skakało ciśnienie.