Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2622
Stary 30.06.2011, 22:25
Chłopie, naprawdę nie widzisz różnicy między Jagiellonią a Amiką?

Mamy na Wiślackim forum cieszyć się z sukcesów zgody Pasów? Uważasz, że jest to normalne? Jaga to nasza dawna zgoda, do której wiele osób ma nadal spory sentyment.

Co do Amiki - na 2-3 posty "ekumenicznych" narwańców dostawaliśmy po kilkanaście postów i pw forumowiczów, którym skakało ciśnienie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując