Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
49578
30.06.2011, 21:49
szprotson
napisał(a):
kilka lat wstecz byliśmy bardzo blisko pewnego pomocnika, ale poszedł wyciek i piłkarz podpisał kontrakt z ...Legią.
a przypomnisz. bo zapomniałem o kogo
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea