Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 30.06.2011, 21:40
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Jakich setek były może 2 jescze poza Bramką a tak to jako takie sytuacje gdzie piłka przelatywała koiło bramki a nie było komu nogi wstawić.

Cieszę sie że widzisz pozytywy, ale mnie raziło jak miedzy 50 a 70 minutą jaga praktycznie nie schodziła z połowy Irytszu, wymianiała piłki ze skrzydła na skrzydło, a ani jednej sensownej akcji z zagrożeniem bramki nie było.

Różnica w poziomie umiejętności piłkarzy Jagi i Irtyszu gigantyczna, skoro Jaga pomimo nieco słabszej dyspozycji fizucznej nie potrafi tego przekuć na wynik to znaczy że grają dla samego grania. Takich frajerów trzeba dusić kiedy można, bo za tydzień może się okazać że Irtysz zagra mecz życia.

Co prawda po tym co prezentowali ciężko sie tego spodziewać, ale taki minimalizm nie pomoże Jadze z Gruzinami z Rustawi ( prawdopodobnie z nimi zagrają )
1. w 49 co nie trafił z 13 metrów, jeszcze mógł frankowskiemu podać
2. główka z 6 metra ktora przeszła obok prawego słupka o centymetry
3. to co wybił wybił głową z bramki
4. słupek po bramce
5. rikoszet co by lobnął bramkarza
6. spalony i bramka którego chyba nie było, bo gosc zostawił noge... i multum strzałów mało?
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.06.2011 o godz. 21:42.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując