Pytam się was ,,Po co to piekło"

? CO roku jest ten sam tekst a jak wszyscy wiemy to zwycięstwo jest najważniejsze z wiadomych względów. Inne zespoły z lig dużo lepszych od naszej również nie wygrywają z takimi drużynami po 8 :0 to chyba daje trochę do myślenia!!! Więc po co pisać te same bzdury co roku

?