Wyświetl pojedynczy post
miki007
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 30.06.2011, 21:39
Pytam się was ,,Po co to piekło" ? CO roku jest ten sam tekst a jak wszyscy wiemy to zwycięstwo jest najważniejsze z wiadomych względów. Inne zespoły z lig dużo lepszych od naszej również nie wygrywają z takimi drużynami po 8 :0 to chyba daje trochę do myślenia!!! Więc po co pisać te same bzdury co roku?
Odpowiedz cytując