Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 30.06.2011, 21:38
Najważniejsze że nasi wygrali i to się teraz liczy!

W rewanżu utrzymać albo wygrać i zawsze tam jakies wspólme punkciki dla Polski są.

a za 2 tygodnie nasze emocje!
Odpowiedz cytując