Angmir napisał(a):

Ogólnie podobno Niemcy są dość podekscytowani tym transferem - a u nas pewnie były by płacz i zgrzytanie zębów - widocznie gdezie tam Hanoverowi do Wisły
|
Podekscytowani, bo kupili obiecującego gracza za śmieszne pieniądze. A co do Wisły, to zapomnij bo Wojciechowski nam by Sobiecha nie sprzedał nawet za 50% więcej, niż dostał do Hannoveru.