Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3360
Stary 30.06.2011, 21:30
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie podobno Niemcy są dość podekscytowani tym transferem - a u nas pewnie były by płacz i zgrzytanie zębów - widocznie gdezie tam Hanoverowi do Wisły
Podekscytowani, bo kupili obiecującego gracza za śmieszne pieniądze. A co do Wisły, to zapomnij bo Wojciechowski nam by Sobiecha nie sprzedał nawet za 50% więcej, niż dostał do Hannoveru.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując