skeba napisał(a):

Obecnie ciężko wskazać ligę słabszą od naszej 
Na pewno liga Izraelska, czy Belgijska - przerasta naszą i to nie ulega wątpliwości
|
Jak przychodzi nowy zawodnik czy z Holandii czy z izraela to twierdzi że u nas ciężko bo mało miejsca, gra się siłowo a liga słaba. To co jest nie tak?
Jak dla mnie trenerzy...