Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49570
Stary 30.06.2011, 21:26
skeba napisał(a):Wyświetl post
Obecnie ciężko wskazać ligę słabszą od naszej
Na pewno liga Izraelska, czy Belgijska - przerasta naszą i to nie ulega wątpliwości

Jak przychodzi nowy zawodnik czy z Holandii czy z izraela to twierdzi że u nas ciężko bo mało miejsca, gra się siłowo a liga słaba. To co jest nie tak?
Jak dla mnie trenerzy...
Odpowiedz cytując