fcb4 napisał(a):

|
A dla mnie może przyjsc Biton czy ktos inny ważne że nie będzie musiał sie za taką 11 ciot wstydzic jak w zeszłorocznym meczu z Karabach,Levadia a o kw.lm z Panathinaikosem już nie wspomne to były kobiety bez jaj i tyle.
|
A co znasz jakieś inne?
Biton ciekawy zawodnik, widział go ktoś w meczu? Styl grania jak Genkov?