Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49568
Stary 30.06.2011, 21:23
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie może przyjsc Biton czy ktos inny ważne że nie będzie musiał sie za taką 11 ciot wstydzic jak w zeszłorocznym meczu z Karabach,Levadia a o kw.lm z Panathinaikosem już nie wspomne to były kobiety bez jaj i tyle.
A co znasz jakieś inne?

Biton ciekawy zawodnik, widział go ktoś w meczu? Styl grania jak Genkov?
Odpowiedz cytując