Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49567
Stary 30.06.2011, 21:23
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Biton chyba na prawdę musi być bardzo blisko Raczej Basałaj nie walnął by takiej gafy by przypadkiem wygadać się o zawodniku z którym prowadzone są trudne negocjacje.
a nawet jeśli by się wygadał to co?
przed transferem Meliksona media trąbiły o tym przez miesiąc - jakoś transfer doszedł do skutku
jak to sobie wyobrażacie, Basałaj się wygaduje i nagle Bitona podkupuje nam Barcelona? bez jaj
rynek jest nieźle spenetrowany, jeśli ktoś ma do nas trafić to trafi
no chyba, że chodzi o jakąś perełkę z Afryki, gdzie technologia nie dotarła

tak więc luz

PS: nie mówię a transferach typu RvN, Kluivert itd, bo to były zwykłe wymysły

edyta:
Cytat:
Odsyłam również do pewnej wypowiedzi Maora który stwierdził, że w Izraelu gra się łatwiej i ma się więcej miejsca na boisku.
A Bitonowi życzę jak najlepiej, o ile do nas trafi.
Z Meliksonem mówiono podobnie.
Generalnie jak ktoś ma pojęcie o graniu, to sobie poradzi wszędzie.
Tym bardziej u nas...
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 30.06.2011 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując