Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49563
Stary 30.06.2011, 21:09
A dla mnie może przyjsc Biton czy ktos inny ważne że nie będzie musiał sie za taką 11 ciot wstydzic jak w zeszłorocznym meczu z Karabach,Levadia a o kw.lm z Panathinaikosem już nie wspomne to były kobiety bez jaj i tyle.
Odpowiedz cytując