Dean napisał(a):

|
Ale co z tym Jovanoviciem... niedopowiedzenie, zakupiony czy rzeczywiście fiask?
|
Po prostu zapomnial, wypadl mu z glowy. Tyle. Nie tworzmy dramatycznych teorii jak to Jovanovic w ostatniej chwili pokazuje nam fige z makiem i przenosi sie do Barcelony.