Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49561
Stary 30.06.2011, 20:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ile Biton strzelił bramek w lidze belgijskiej? 5? To tak w kwestii regularnego strzelania. Gdyby strzelał regularnie to nie byłoby tematu Bitona w Wiśle. Co nie znaczy że u nas nie błyśnie

A Diaz to dobry pomysł, waleczny przecinak sprawdzony w Wiśle się przyda.
Jeżeli strzelił 5 bramek w 12 meczach to tak, można śmiało stwierdzić, że strzelał regularnie....

willow napisał(a):Wyświetl post
Martinus przyhamuj trochę to kozaczenie, ok?
Nigdzie nie krytykuje tego transferu, zwracam uwagę na różnice w pewnych uwarunkowaniach między naszą ligą a izraelską.
Odsyłam również do pewnej wypowiedzi Maora który stwierdził, że w Izraelu gra się łatwiej i ma się więcej miejsca na boisku.
A Bitonowi życzę jak najlepiej, o ile do nas trafi.
Nie lubię wypowiedzi wziętych rodem z Matrixa.Jeżeli ktoś ma takie statystyki jak Biton to wszystko wskazuje na to, że w naszej lidze sobie poradzi - oczywiście to jest sport, który jest nieprzewidywalny.
Jeżeli ktoś zapomniał w którym futbolowym miejscu się znajdujemy niech obejrzy mecz Jagiellonii - grają tak, że aż zęby bolą...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując