Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
49558
30.06.2011, 20:56
Czasami odnoszę wrażenie że nawet jakby do nas przyszedł Raul to zaczęłoby się narzekanie że za stary i wypalony.... ludzie jest czerwiec i są wzmocnienia kadra prawie gotowa trochę optymizmu.
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80