Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49558
Stary 30.06.2011, 20:56
Czasami odnoszę wrażenie że nawet jakby do nas przyszedł Raul to zaczęłoby się narzekanie że za stary i wypalony.... ludzie jest czerwiec i są wzmocnienia kadra prawie gotowa trochę optymizmu.
Odpowiedz cytując