|
Czekam na kolejne elaboraty rw88 na temat siły polskiej piłki i ogólnie jak to super będzie. Może jakieś krzepiące słowa przeczytam. Bo jak sam zaczynam wnioski wyciągać z postawy Jagi to jednak nic pozytywnego nie mogę znaleźć. Skansen piłkarski jak to trafnie kiedyś ktoś ujął.
Irtysz nie przeszedł w ostatnich latach nikogo dobrego w pucharach. Ba, sporatycznie tam grał. A tutaj Jaga w 11 na 10 się z nimi męczy. To jest panowie upadek. Czarno widzę wystepy polskich drużyn w pucharach.
Może Wisła Skonto przejdzie, a tak to reszta plecy w 1szej rundzie raczej ;/
. .
|