Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49556
Stary 30.06.2011, 20:49
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Nie no oczywiście, gość regularnie strzelał bramki w lidze izraelskiej i najsłabszej drużynie ligi belgijskiej gdzie nie miał zapewne wielu sytuacji to tym bardziej powinien strzelać w naszej lidze.Jeżeli komuś na prawdę przyszłoby do głowy krytykowanie tego transferu to powinien zmienić psychoterapeutę...
Martinus przyhamuj trochę to kozaczenie, ok?
Nigdzie nie krytykuje tego transferu, zwracam uwagę na różnice w pewnych uwarunkowaniach między naszą ligą a izraelską.
Odsyłam również do pewnej wypowiedzi Maora który stwierdził, że w Izraelu gra się łatwiej i ma się więcej miejsca na boisku.
A Bitonowi życzę jak najlepiej, o ile do nas trafi.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując