Martinus napisał(a):

|
Nie no oczywiście, gość regularnie strzelał bramki w lidze izraelskiej i najsłabszej drużynie ligi belgijskiej gdzie nie miał zapewne wielu sytuacji to tym bardziej powinien strzelać w naszej lidze.Jeżeli komuś na prawdę przyszłoby do głowy krytykowanie tego transferu to powinien zmienić psychoterapeutę...
|
Martinus przyhamuj trochę to kozaczenie, ok?
Nigdzie nie krytykuje tego transferu, zwracam uwagę na różnice w pewnych uwarunkowaniach między naszą ligą a izraelską.
Odsyłam również do pewnej wypowiedzi Maora który stwierdził, że w Izraelu gra się łatwiej i ma się więcej miejsca na boisku.
A Bitonowi życzę jak najlepiej, o ile do nas trafi.