|
bez jaj ,lepsza Jaga jest. Standardowo tylko wrzutka w pole karne i wszyscy posrani.
No ale jak im sie dziwić jak Bartczak znowu ujebany jak swinka
Probierz na trybunie chyba zakaz stadionowy za avanti w Salonikach
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|