flamengista napisał(a):

Skrzydła jednak grają. Kupisz i Plizga wykartkowali Kazachów. Może w drugiej połowie im się uda coś strzelić, sytuacje stwarzają.
Rywal trudny (przynajmniej niewygodny), ale mecz się dobrze ułożył. Wszystkie atuty po stronie Jagi, muszą tylko to wykorzystać.
|
Plizga bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił w tej połówce. No i jeszcze stroje Jagi, jakoś przypadły mi do gustu
