Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49547
Stary 30.06.2011, 20:23
willow napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Wam się wydaje, że w polskiej lidze Biton będzie miał tyle miejsca, takich drewnianych obrońców za przeciwników i takich serdecznie kulawych bramkarzy, jak na tym youtubie, to macie racje.
Wydaje Wam się.
No tak, przecież w polskiej lidze grają obrońcy klasy Puyola, Subotica i Lucio.
Odpowiedz cytując