willow napisał(a):

Jeśli Wam się wydaje, że w polskiej lidze Biton będzie miał tyle miejsca, takich drewnianych obrońców za przeciwników i takich serdecznie kulawych bramkarzy, jak na tym youtubie, to macie racje.
Wydaje Wam się.
|
No tak, przecież w polskiej lidze grają obrońcy klasy Puyola, Subotica i Lucio.