Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
Od: 07.2010
Offline
#
308
30.06.2011, 20:20
Co sie dziwicie Jaga ostanie w lidze mecze przerywała albo cudem wygrywała to nie Jaga z jesieni...
wis997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wis997
Znajdź inne posty napisane przez wis997