Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )
Offline
#
297
30.06.2011, 19:56
gdzie Ci Kazachowie cisna Jage ? chyba innny mecz ogladasz. narazie kopanina i nic wiecej.
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
ziuk_NYC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziuk_NYC
Znajdź inne posty napisane przez ziuk_NYC