Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
49540
30.06.2011, 19:55
Jovanovic sie juz wygadal ze podpisal wstepna umowe a oficjalnie podpisze z Nunezem na konferencji po obozie w Holandii ;P
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123