|
Mam nadzieje, że wszyscy się spotkamy w Rydze na wyjeździe za ukochaną Wisłą.
Czy to z Białą Gwiazdą na sercu czy z logiem S.A. na piersi, ale z miłością do barw równie wielką.
Pamiętajcie, że nie liczy się tylko to jakie mamy zdanie na ten temat, ale to że wspólnie dopingujemy Białą Gwiazdę " gdziekolwiek gra ", a nie tylko zza klawiatury.
Mam wielką nadzieję, że jednak uda nam się dojść do jednego wspólnego wniosku, że Biała Gwiazda była, jest i będzie symbolem Wisły i umieszczanie jej gdziekolwiek indziej niż na piersi zwyczajnie ją obraża.
|