Bo Ci tak Probierz powiedział?
A no musiał powiedzieć bo po meczu w razie wpadki ktoś będzie sobie to właśnie tak tłumaczył "Probierz mówił że już wyprzedzają nas finansowo, że jacyś piłkarze z europy tam grają, niemożliwe, to jednak nie są laiki, za 5 lat dorównają Rosyjskiej lidze, nie jest zle po tej przegranej, Probierz mówił że to kozaki z taką mamoną że w pale się nie mieści, a ich właściciel ściąga graczy z europy"
I co z tego że sporo piłkarzy z europy ? w Polskiej 3 lidze grają zawodnicy z Brazylii czy Hiszpanii.. nawet w A klasie tacy się znajdą, i co to ma do rzeczy.
Mistrz Kazachstanu
http://www.transfermarkt.co.uk/en/to...ein_10481.html cały skład warty prawie tyle ile bezużyteczny Garguła w Wiśle.
A to że jacyś właściciele klubów w Kazachstanie mają sporo kasy to swoją droga tylko to też nie ma nic do rzeczy.
Cupiał mógłby kupić cały klub Manchesteru United i jeszcze zostałoby mu na królewską emeryturę. A przecież nie daje po 20 mln euro na jeden transfer, także tego nie można łączyć.