Angmir napisał(a):

|
Nie trzeba miejsca są opcjonalne nie musisz zająć wszystkich wtedy po prostu zgłaszasz mniej piłkarzy do Ligi.
|
Po co wprowadzasz zamieszanie? Miejsca dla wychowanków narodowych są obligatoryjne i muszą być zapełnione co do joty. Istnieje także minimalna liczba zgłoszonych zawodników.