Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49530
Stary 30.06.2011, 19:28
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba miejsca są opcjonalne nie musisz zająć wszystkich wtedy po prostu zgłaszasz mniej piłkarzy do Ligi.
Po co wprowadzasz zamieszanie? Miejsca dla wychowanków narodowych są obligatoryjne i muszą być zapełnione co do joty. Istnieje także minimalna liczba zgłoszonych zawodników.
Odpowiedz cytując