Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
2799
30.06.2011, 19:20
wislacki
napisał(a):
No niestety... chyba największe progi na AGH są właśnie na automatykę
Ale prestiż kosztuje
Wykres ciekawy, choć od zawsze wiadomo, że egzaminator też człowiek i poszuka tych punktów, jeśli kilku brakuje
Nie prestiż, tylko przyjmują mniej studentów niż informatyka.
W sensie, że na pracowniach laboratoryjnych nie ma tyle miejsc.
Ostatnio edytowane przez murray : 30.06.2011 o godz. 19:30.
murray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do murray
Znajdź inne posty napisane przez murray