Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2799
Stary 30.06.2011, 19:20
wislacki napisał(a):Wyświetl post
No niestety... chyba największe progi na AGH są właśnie na automatykę Ale prestiż kosztuje

Wykres ciekawy, choć od zawsze wiadomo, że egzaminator też człowiek i poszuka tych punktów, jeśli kilku brakuje

Nie prestiż, tylko przyjmują mniej studentów niż informatyka.

W sensie, że na pracowniach laboratoryjnych nie ma tyle miejsc.
Ostatnio edytowane przez murray : 30.06.2011 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując