Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
703
30.06.2011, 19:18
skeba
napisał(a):
Na wyjeździe przegrać 5-0 ?
U siebie dostali to 5 do 0.
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
piotr 0704 dortmund
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotr 0704 dortmund
Znajdź inne posty napisane przez piotr 0704 dortmund