Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49528
Stary 30.06.2011, 19:13
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Nie masz racji. W kadrze składającej się z 25 zawodników musi być ośmiu szkolonych w Polsce. Skoro Małecki spełnia wymogi wychowanka Wisły, to po prostu będzie trzeba jeszcze zgłosić siedmiu piłkarzy (w tym minimum dwóch wychowanków).
Nie trzeba miejsca są opcjonalne nie musisz zająć wszystkich wtedy po prostu zgłaszasz mniej piłkarzy do Ligi.
Odpowiedz cytując