KOALIK napisał(a):

|
Nie masz racji. W kadrze składającej się z 25 zawodników musi być ośmiu szkolonych w Polsce. Skoro Małecki spełnia wymogi wychowanka Wisły, to po prostu będzie trzeba jeszcze zgłosić siedmiu piłkarzy (w tym minimum dwóch wychowanków).
|
Nie trzeba miejsca są opcjonalne nie musisz zająć wszystkich wtedy po prostu zgłaszasz mniej piłkarzy do Ligi.