Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49527
Stary 30.06.2011, 19:12
no to by było pięknie... liczę na transfer Bitona bo to może być bomba... nie porównuję go do Melexa bo to zupełnie inna charakterystyka piłkarza, ale z pewnością jest to piłkarz który prezentuje dobrą jakość w ofensywie... oj byłoby ciekawie rywalizacja Genkova z Bitonem

dawno tak nie było, że będziemy mieć 2 piłkarzy na jedną pozycję... jedyne co budzi zastrzeżenia to pozycja lewego obrońcy... no ale rozumiem, że nie mamy kasy, żeby wzmocnić tą pozycję i całą kasę przeznaczono na wzmocnienie siły rażenia.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 30.06.2011 o godz. 19:14.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując