no to by było pięknie... liczę na transfer Bitona bo to może być bomba... nie porównuję go do Melexa bo to zupełnie inna charakterystyka piłkarza, ale z pewnością jest to piłkarz który prezentuje dobrą jakość w ofensywie... oj byłoby ciekawie rywalizacja Genkova z Bitonem
dawno tak nie było, że będziemy mieć 2 piłkarzy na jedną pozycję... jedyne co budzi zastrzeżenia to pozycja lewego obrońcy... no ale rozumiem, że nie mamy kasy, żeby wzmocnić tą pozycję i całą kasę przeznaczono na wzmocnienie siły rażenia.