wislacki napisał(a):

To i ja się pochwalę 
Matma pod. 100%
roz. 94%
Fizyka roz. 68%
Angol pod. 100%
roz. 65%
Polak pod. 64%
Ustne wszystko 95%
Za cel obieram Automatykę na AGH (samogłoski), choć mam nadzieję, że próg trochę spadnie w porównaniu z zeszłym rokiem.
|
Musisz liczyć że trochę spadnie, bo jeśli dobrze liczę to masz 908 pkt rekrutacyjnych, czyli automatyka tak ale raczej na IMIRze.
Jednak jak popatrzyłem na zeszłoroczny próg to stwierdzam że masz spore szanse

sugerowałem się tymi sprzed dwóch lat wcześniej