Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2798
Stary 30.06.2011, 19:07
wislacki napisał(a):Wyświetl post
To i ja się pochwalę

Matma pod. 100%
roz. 94%

Fizyka roz. 68%

Angol pod. 100%
roz. 65%

Polak pod. 64%

Ustne wszystko 95%

Za cel obieram Automatykę na AGH (samogłoski), choć mam nadzieję, że próg trochę spadnie w porównaniu z zeszłym rokiem.
Musisz liczyć że trochę spadnie, bo jeśli dobrze liczę to masz 908 pkt rekrutacyjnych, czyli automatyka tak ale raczej na IMIRze.

Jednak jak popatrzyłem na zeszłoroczny próg to stwierdzam że masz spore szanse sugerowałem się tymi sprzed dwóch lat wcześniej
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez Berni : 30.06.2011 o godz. 19:14.
".... i w każdej chwili czy dobrej czy złej, będę kochał Wiseł....."
Odpowiedz cytując