Przyszedłby ten Wojciechowski ze swoją kasą do Cupiała, dołożył i poszedł na odstawkę czekając cierpliwie na sukcesy. Niepotrzebnie się chłop marnuje, tak jak marnują się jego pieniądze..
Ale jedno trzeba mu oddać, sprzedanie tym fraj.. bo inaczej ich nazwac nie można Mierzeja za 5 mln euro to było największe mistrzostwo w historii Polskiej piłki.
Costa i Topala za tyle do Valencii. Guarente i Alexis za tyle do Sevilli. Za ceny o 2 mln euro mniej kluby ze środka ligi Hiszpańskiej ściągają zawodników do wejścia od zaraz. Adriano do Barcelony za 9. Czyli różnica jakaś nie jest duża między nim a Mierzejem
